Hledáme k sobě dalšího parťáka. 

Zajímá Vás práce ve financích?

Kdo nám pomáhá?

Katka JANČÍK HÁJKOVÁ

obchodní asistentka

Katka má na starost administrativní činnost a přípravu podkladů na obchodní jednání. Často uslyšíte v telefonu její milý hlas, protože Vám s největší pravděpodobností bude volat kvůli doladění detailů. Osobně jezdívá i na obchodní jednání. Je maminkou roční holčičky a ve volných chvílích se ráda věnuje líčení a kosmetice.

+420 776 333 005, katerina.hajkova@zfpa.cz

Katka DOBAI

vedoucí oddělení hypoték

Kačka má na starosti komunikaci nejen s Vámi, ale také bankami, odhadci, realitními kancelářemi či developery. Pomůže Vám se vším, co s hladkým průběhem vyřízení hypotéky souvisí a ráda vysvětlí, pokud něčemu neporozumíte. Je maminkou pětiletého kluka, jemuž stále vymýšlí nové aktivity.

+420 775 767 753, zfpbrno@zfpa.cz

Martin KUDLÁČEK

Martin se zabývá především majetkovým pojištěním, tedy pojištěním aut, domácností a nemovitostí, umí však pomoci také se spořením či životním zajištěním.

+420 728 924 304, martin.kudlacek@zfpa.cz

Yveta MIHOLOVÁ

Yveta se v oblasti financí pohybuje také dlouhé roky. Umí Vám pomoci především se spořicími programy, zákonné zkoušky má ale také na penzijní produkty.

+420 775 767 766, yveta.miholova@zfpa.cz

Jirka KALOUDA

Jirka má na starost řešení příspěvků zaměstnavatele na penzijní produkty zaměstnancům, umí ale rovněž pomoci i s nastavením spořicích programů.

+420 605 234 236, jiri.kalouda@zfpa.cz

Právě k sobě hledáme šikovného kolegu, který nám pomůže s péčí o naše klienty. Patří mezi Vaše vlastnosti férovost, důslednost, spolehlivost, flexibilnost a zajímá Vás práce ve financích?

Možná hledáme právě Vás.

Ing. Gabriela Miholová, Ing. Philip Regueyra

Financím rozumíme.