Ing. Gabriela MIHOLOVÁ

majitel regionální kanceláře

Cílevědomá, pečlivá, systematická, ochotná vždy vyjít vstříc a pomoci lidem kolem sebe. Nejen tyto vlastnosti ji dovedly tam, kde se dnes nachází. Gabča má za sebou nespočet obchodních jednání a mnoho spokojených klientů. Aktuálně má na starost převážně vedení kanceláře, řešení hypotečních úvěrů, realitní a marketingovou činnost. Většinu svého času věnuje svým dvěma malým dětem. Obrátit se na ni s finanční otázkou ale přesto můžete úplně kdykoli.

Ing. Philip REGUEYRA

vedoucí obchodní sítě, lektor

Neskutečný odborník na komplexní rodinné finance, uznávaný lektor a řečník, držitel několika certifikátů včetně ocenění IES. Jen málokdy se stane, že by neznal odpověď na danou otázku. Má rád preciznost, smysluplnost a rád věci dotahuje do konce v co nejkratším čase. Philip osobně zastřešuje veškerá obchodní jednání. Přesto, že to pro něj časově bývá hodně náročné, si vždy najde čas na svou rodinu.

Bc. Kateřina JANČÍK HÁJKOVÁ

obchodní asistentka

Katka je v současné době novopečenou maminkou, přesto se aktivně dále finanční činnosti věnuje. Často uslyšíte v telefonu její milý hlas, protože má na starost přípravu podkladů na obchodní jednání a bude Vám tak s největší pravděpodobností volat kvůli doladění detailů. Na starost má také administrativní činnost a dělá si prostor i na to, aby mohla osobně jezdívat na obchodní jednání. Ve volném čase se věnuje líčení a kosmetice, které jí jsou příjemným koníčkem.

Kateřina DOBAI

vedoucí oddělení hypoték

Kačka je specialistou na zpracování hypotečních úvěrů. Společně s Philipem a Gabčou se vždy snaží najít pro klienta to nejvýhodnější řešení. Má na starosti komunikaci s klienty a bankami, a to nejen v průběhu vyřizování hypotečního úvěru, ale také po samotném podpisu smlouvy o hypotéce. Pomůže Vám se vším, co je potřeba a ráda vysvětlí, pokud něčemu neporozumíte. Je šťastnou maminkou čtyřletého chlapečka, jemuž stále vymýšlí nové aktivity.