Díky našim mnohaletým zkušenostem Vám umíme pomoci s jakoukoli otázkou týkající se Vašich financí. Pravdou však je, že nejvíce nás baví svět hypoték, realit, investic a zajištění.

HYPOTÉKY

Jsme profesionálové v hledání optimálního řešení financování Vašeho bydlení. Navíc Vám vyjednáme perfektní podmínky úvěru. Vaše stávající úvěry umíme zlevnit.

ŽIVOTNÍ ZAJIŠTĚNÍ

Kvalitní zajištění svých příjmů dnes řeší téměř každý člověk, obzvláště pokud má nějaké finanční závazky. My sami ho vnímáme jako nutnost. A fér vůči rodině.

REZERVA

Vždy je dobré mít finanční polštář, a to ať už na krátkodobý, střednědobý či dlouhodobější horizont. Mít vytvořenou rezervu se vyplatí za všech situací.

POJIŠTĚNÍ MAJETKU

Rádi byste si nechali přepočítat cenu povinného ručení, havarijního pojištění, pojištění domu, bytu či odpovědnosti? Chystáte se na dovolenou a řešíte cestovní pojištění?

REALITY

Řešíte prodej svého domu, bytu či pozemku? Nejen, že Vám samotný prodej zprostředkujeme a zařídíme veškeré právní náležitosti, ale navíc se s Vámi také umíme rozdělit o provizi.

ENERGIE

Neplaťte za energie víc, než je nutné. Zajistěte si jejich levnější dodávku. Ušetřené peníze si pak můžete třeba pravidelně odkládat na tvorbu Vaší finanční rezervy.

KOMODITY

Investování do komodit, například do zlata, je jedním ze způsobů, jak ochránit své úspory před inflací. Máte mezi svými finančními programy i tohoto ochránce?

VZDĚLÁNÍ

Cítíte, že byste rádi rozuměli tomu, jak finanční svět funguje? Chcete si pro sebe zajistit finanční vzdělání a následně pak z toho, že budete umět pracovat se svými penězi, celý život těžit?