Díky našim mnohaletým zkušenostem Vám umíme pomoci s jakoukoli otázkou týkající se Vašich financí. Oblast, která nás baví ze všech těch finančních otázek úplně nejvíce? Hypoteční svět. :)

HYPOTÉKY

Hledáte někoho, kdo Vám najde optimální řešení financování Vašeho bydlení a kdo Vám vyjedná perfektní podmínky úvěru? Oblast hypoték je naše srdeční záležitost.

ŽIVOTNÍ ZAJIŠTĚNÍ

Jak je to dlouho, co jste si aktualizovali svou životní smlouvu? Jste si jisti tím, že máte své příjmy kvalitně zajištěné? Tak, aby Vám životní zajištění vykrylo jejich případný výpadek?

POJIŠTĚNÍ MAJETKU

Rádi byste si nechali přepočítat cenu povinného ručení, havarijního pojištění, pojištění domu, bytu či odpovědnosti? Chystáte se na dovolenou a řešíte cestovní pojištění?

REZERVA

Jistě si nemusíme vysvětlovat, že mít vytvořenou finanční rezervu je velmi důležité. Hodí se vždy. Víte, že čím dříve s pravidelným odkládáním peněz začnete, tím větší užitek z nich můžete mít?

KOMODITY

Investování do komodit, například do zlata, je jedním ze způsobů, jak ochránit své úspory před inflací. Máte mezi svými finančními programy i tohoto ochránce?

REALITY

Řešíte prodej svého domu, bytu či pozemku? Nejen, že Vám samotný prodej zprostředkujeme a zařídíme veškeré právní náležitosti, ale navíc se s Vámi také umíme rozdělit o provizi.

VZDĚLÁNÍ

Rozuměli byste rádi tomu, jak pro Vás mohou Vaše peníze pracovat? Chtěli byste si zajistit finanční vzdělání a následně pak z toho, že budete umět svoje finance řídit, celý život těžit?