Vyznat se ve finančních produktech nemusí být snadné.


Pro nás je to hračka.

Pomáháme Vám vytvořit si bohatství.

Máte uzavřené různé finanční produkty, ale nejste si jisti tím, že jsou nastavené správně?

Vystřídalo se u Vás už několik finančních poradců, ale nikdo s Vámi neřešil finance jako celek?

Plánujete řešit hypotéku, ale nevíte, jak správně ji uchopit? 

Nejste si jisti tím, že máte své finance plně pod kontrolou?

S námi o svých financích získáte přehled.

S čím Vám umíme pomoci?

Chcete mít ve svých financích jasno, ale nevíte, kde začít? Zajímá Vás, jak mít ze svých peněz maximum? S námi se to můžete naučit. Pravidelně pořádáme vzdělávací semináře, kde vysvětlujeme, jak svět financí funguje. A vy se tak naučíte mít svoje peníze skutečně v malíčku.

Aktualizujete si svoje finanční produkty pravidelně? Nebo si nejste jisti tím, že jsou Vaše smlouvy aktuální, že odráží Vaše skutečné potřeby a že finance posíláte smysluplně a efektivně? Na všechny Vaše aktuální smlouvy se můžeme společně podívat a najít řešení, které Vám bude sedět.

Hledáte někoho, kdo Vám financování Vašeho bydlení ušije na míru a kdo Vám v této oblasti podá opravdovou pomocnou ruku? Hypotéky jsou naše srdeční záležitost. A jsme v nich fakt dobří. Dlouhodobě. Proto Vám umíme vyjednat exkluzivní podmínky financování.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo mít vytvořený tak dostatečně velký finanční polštář, abyste z něj mohli čerpat třeba i nekonečnou finanční rentu a věnovat se jen těm věcem, které vás baví? Věřte, že i toto je reálné vybudovat. Jediné, co je potřeba, je včas začít.

Zvažujete prodej své nemovitosti? Nebo Vás naopak láká možnost příjmů z pronájmu a přemýšlíte nad koupí investiční nemovitosti? Nejste si jisti, jaké máte možnosti? S obojím máme dlouholeté zkušenosti. I v tomto směru Vám tak umíme pomoci.


Kdo jsme?

Gabča a Philip, majitelé regionální kanceláře sídlící v budově BABÁK OFFICE v Brně, dnes v prvé řadě především šťastná máma a táta. A pak rozhodně velcí nadšenci do financí, kterým se věnujeme už 19 let. Jsme cílevědomí, pečliví, systematičtí, ochotni vždy vyjít vstříc a pomoci lidem kolem sebe. Máme rádi preciznost, smysluplnost a rádi věci dotahujeme do konce v co nejkratším čase. V rukou máme několik certifikátů a ocenění z řad nejen naší mateřské firmy, ale také od samotných obchodních partnerů. Několik let se umisťujeme na první příčky v rámci zpracování hypotečních úvěrů, v roce 2015 jsme byli oceněni jako nejvýkonnější zpracovatelé úvěrů jedné z bank v rámci celé České republiky. Dlouhodobě se věnujeme lektorské a řečnické činnosti a kancelář nám tak zdobí mj. mezinárodně uznávané ocenění IES. Rádi se neustále vzděláváme a snažíme se být vždy o krok napřed. Nejen ty pracovní, ale i volné chvíle trávíme nejraději všichni spolu, v tom ideálním případě pak objevováním nových míst a chutí.

Naše zkušenosti:

19+

let zkušeností

6 099+

spokojených klientů

34 999+

sjednaných produktů

699+

sjednaných hypoték

Milých slov od našich spokojených klientů si ceníme nejvíce.

"Obrovské díky patří Gabči, která nám odhodlaně pomohla s naší hypotékou, která byla komlikovanější a zapeklitější než jsme si s přítelem mysleli... Banka nám průběh celého vyřizování neulehčila, ale díky Gabčiné odhodlanosti, trpělivosti a zkušenostem jsme nakonec vše dotáhli do zdárného konce. Řešili jsme společně i úvěr ze stavebního spoření, díky kterému si náš byt zvelebíme. V tomto případě bylo vše velmi rychlé a bezproblémové. Za vše jsme neskonale vděční! S takovou ochotou, elánem a empatií se člověk jen tak nesetká!"


Lenka a Daniel, Blansko

vypořádání majetkových poměrů a rekonstrukce bytu

"S vyřízením refinancování naší hypotéky jsem byla velmi spokojena. Vše proběhlo hladce a rychle, a to i přes pochybení úřednice banky, která nesprávně přichystala potřebnou dokumentaci. Philip vše včas odhalil a vyřídil okamžitou nápravu, takže se vše stihlo v termínu. Na jeho vstřícnost a spolehlivost jsem se mohla 100% spolehnout."


Martina, Boskovice

refinancování hypotéky


"Gabča nám pomohla se efektivně zorientovat v rozsáhlé nabídce hypotečních úvěrů, vybrat nejvhodnější produkt a navíc vyjednat nižší úrokovou sazbu, než kterou původně nabízela banka. Samozřejmostí byl prvotřídní poradenský servis v jakoukoli i pozdní hodinu spolu se zajištěním potřebných dokumentů a jejich doručení k podpisu na dohodnuté setkání (kancelář, práce, doma). Vím, že se na ni mohu kdykoli obrátit."


Luděk a Kristýna, Otnice

výstavba rodinného domu


Zaujali jsme Vás?

Začněme spolupracovat ještě dnes.


Ing. Gabriela Miholová, Ing. Philip Regueyra

Finance nás baví.

instagram       facebook