Jsme nesmírně vděční za každé laskavé slovo, které nám naši spokojení klienti posílají. Referencí si velmi vážíme.


Níže si můžete několik málo z nich přečíst. 


Velmi osobní a komplexní přístup k vytvoření rodinného portfolia, co dává smysl. Vždy ochotni odpovědět na něco, co jsem již zapomněla, rychlá reakce je samozřejmostí. Profíci. 

Hana, Brno

osobní finance, hypotéka

Jsme velice rádi, že jsme o pomoc požádali. Vyřízení hypotéky je tolik kroků, dokumentů, informací, termínů, podpisů a hlavně tolik času. Absolutně bychom si s tím sami nevěděli rady. Rozhodně na 110% plné pracovní nasazení, ochota, vstřícnost, báječné jednání. 

Veronika, Letovice

osobní finance, hypotéka

Nejlepší poradci, které znám. Zajímají se o člověka samotného a co je pro něj nejvhodnější. Dokáží poradit a vše se snaží vyřešit za vás, aby jste měli co nejméně starostí. Za mě nejlepší možná volba.

Katarina, Brno

osobní finance, hypotéka

Gabča nám pomohla se efektivně zorientovat v rozsáhlé nabídce hypotečních úvěrů, vybrat nejvhodnější produkt a navíc vyjednat nižší úrokovou sazbu, než kterou původně nabízela banka. Samozřejmostí byl prvotřídní poradenský servis v jakoukoli i pozdní hodinu spolu se zajištěním potřebných dokumentů a jejich doručení k podpisu na dohodnuté setkání (kancelář, práce, doma). Vím, že se na ni mohu kdykoli obrátit.

Kristýna, Otnice

osobní finance, hypotéka

Gábi a Philip nám moc pomohli s refinancováním naší hypotéky. Velmi milý vstřícný přístup a rychlé jednání. Pokud někde řešit, tak určitě zde Doporučujeme všem.

Roman, Lysice

osobní finance, hypotéka

Velmi vstřícný přístup, seriózní jednání a naprostá spolehlivost. Vždy umí dobře a kvalifikovaně poradit a pomoci. Podle mého názoru jsou naprosté jedničky!

Martina, Boskovice

osobní finance, hypotéka, reality


Obrovské díky patří Gabči, která nám odhodlaně pomohla s naší hypotékou, která byla komlikovanější a zapeklitější než jsme si s přítelem mysleli... Banka nám průběh celého vyřizování neulehčila, ale díky Gabčiné odhodlanosti, trpělivosti a zkušeností jsme nakonec vše dotáhli do zdárného konce. Za vše jsme neskonale vděční! S takovou ochotou, elánem a empatií se člověk jen tak nesetká!

Lenka, Blansko

osobní finance, hypotéka

Jednoznačně doporučuji.

Lukáš, Velká Británie 

osobní finance, hypotéka

Velmi dobrý osobní přistup a vždy snaha vyhovět klientovi a vyjít mu vstříc.

Jiří, Brno

osobní finance

Velmi vstřícný přístup.

Lenka, Drnovice

osobní finance, hypotéka

Jednoznačně doporučuji.

Veronika, Jedovnice

osobní finance, hypotéka

Profesionalita služeb a ochota.

Jana, Humpolec

osobní finance, hypotéka

Refinancování hypoték u jiné banky a sloučení s úvěrem : - Naprostá spokojenost ve všech ohledech, skvělá komunikace a ochota vše zjednodušit . Pokud bylo potřeba dodat dokumenty nebyl problém sestavit a do druhého dne poslat . Takhle to má vypadat. Mohu jen doporučit.

Lukáš, Jedovnice

hypotéka

Skvělí profesionálové, kteří nejen nám pomohli s rodinnými financemi. Nejvíce oceňuji jejich lidský přístup a trpělivou snahu přiblížit výhody finanční gramotnosti široké veřejnosti.

Kateřina, Boskovice

osobní finance, hypotéka, reality

Velká spokojenost, skvělá spolupráce. Mohu Vás jen doporučit jste jedničky.

Iva, Pardubice

osobní finance, hypotéka

Již na vysoké škole jsem si díky Vám osvojila základy osobních financí a postupně s prací začala i naplno využívat. Také jsme nastavili programy i celému zbytku rodiny a všichni jsme spokojení. Kdykoliv je potřeba řešit nějaká životní situace, dostane se nám podpory. Děkujeme.

Lucie, Bošovice

osobní finance, hypotéka

Paní Miholovou, pana Regueyru a celý tým vřele doporučujeme. Vždy ochotně poradili, pomohli. Milé a laskavé jednání. Za vše moc děkujeme.

Aneta, Deštná

osobní finance, hypotéka

Byla jsem moc spokojená. Skvělá komunikace, ochota, a příjemné jednání.

Zuzana, Koryčany

osobní finance, hypotéka

Velmi spokojen, všechny otázky zodpovězeny a změny portfolia budou ještě dále diskutovány.

Tomáš, Nizozemsko

osobní finance

Velmi profesionální přístup. Oceňuji především velkou ochotu si poradit i s nelehkým zadáním a pružnost. Jsem klientkou mnoho let a nikdy jsem se nezklamala.

Martina, Bludov

osobní finance

Řešíte některou z finančních otázek a rádi byste své finance svěřili do rukou odborníků?

Rezervujte si svou schůzku ještě dnes.


Ing. Gabriela Miholová, Ing. Philip Regueyra

Finance nás baví.