Jsme
 nesmírně vděční za každé laskavé slovo, které nám naši klienti posílají. Referencí si velmi vážíme.


Níže si můžete několik z nich přečíst.

Velmi osobní a komplexní přístup k vytvoření rodinného portfolia, co dává smysl. Vždy ochotni odpovědět na něco, co jsem již zapomněla, rychlá reakce je samozřejmostí. Profíci. 

Hana, Brno

osobní finance, hypotéka

Jsme velice rádi, že jsme o pomoc požádali. Vyřízení hypotéky je tolik kroků, dokumentů, informací, termínů, podpisů a hlavně tolik času. Absolutně bychom si s tím sami nevěděli rady. Rozhodně na 110% plné pracovní nasazení, ochota, vstřícnost, báječné jednání. 

Veronika, Letovice

osobní finance, hypotéka

Nejlepší poradci, které znám. Zajímají se o člověka samotného a co je pro něj nejvhodnější. Dokáží poradit a vše se snaží vyřešit za vás, aby jste měli co nejméně starostí. Za mě nejlepší možná volba.

Katarina, Brno

osobní finance, hypotéka

Gabča nám pomohla se efektivně zorientovat v rozsáhlé nabídce hypotečních úvěrů, vybrat nejvhodnější produkt a navíc vyjednat nižší úrokovou sazbu, než kterou původně nabízela banka. Samozřejmostí byl prvotřídní poradenský servis v jakoukoli i pozdní hodinu spolu se zajištěním potřebných dokumentů a jejich doručení k podpisu na dohodnuté setkání (kancelář, práce, doma). Vím, že se na ni mohu kdykoli obrátit.

Kristýna, Otnice

osobní finance, hypotéka

Gábi a Philip nám moc pomohli s refinancováním naší hypotéky. Velmi milý vstřícný přístup a rychlé jednání. Pokud někde řešit, tak určitě zde Doporučujeme všem.

Roman, Lysice

osobní finance, hypotéka

Refinancování hypoték u jiné banky a sloučení s úvěrem : - Naprostá spokojenost ve všech ohledech, skvělá komunikace a ochota vše zjednodušit . Pokud bylo potřeba dodat dokumenty nebyl problém sestavit a do druhého dne poslat . Takhle to má vypadat. Mohu jen doporučit.

Lukáš, Jedovnice

hypotéka

Obrovské díky patří Gabči, která nám odhodlaně pomohla s naší hypotékou, která byla komlikovanější a zapeklitější než jsme si s přítelem mysleli... Banka nám průběh celého vyřizování neulehčila, ale díky Gabčiné odhodlanosti, trpělivosti a zkušeností jsme nakonec vše dotáhli do zdárného konce. Za vše jsme neskonale vděční! S takovou ochotou, elánem a empatií se člověk jen tak nesetká!

Lenka, Blansko

osobní finance, hypotéka

Jednoznačně doporučuji.

Lukáš, Velká Británie 

osobní finance, hypotéka

Velmi dobrý osobní přistup a vždy snaha vyhovět klientovi a vyjít mu vstříc.

Jiří, Brno

osobní finance

Velmi vstřícný přístup.

Lenka, Drnovice

osobní finance, hypotéka

Jednoznačně doporučuji.

Veronika, Jedovnice

osobní finance, hypotéka

Profesionalita služeb a ochota.

Jana, Humpolec

osobní finance, hypotéka

Velká spokojenost, skvělá spolupráce. Mohu Vás jen doporučit jste jedničky.

Iva, Pardubice

osobní finance, hypotéka

Byla jsem moc spokojená. Skvělá komunikace, ochota, a příjemné jednání.

Zuzana, Koryčany

osobní finance, hypotéka

Velmi spokojen, všechny otázky zodpovězeny a změny portfolia budou ještě dále diskutovány.

Tomáš, Nizozemsko

osobní finance

Již na vysoké škole jsem si díky Vám osvojila základy osobních financí a postupně s prací začala i naplno využívat. Také jsme nastavili programy i celému zbytku rodiny a všichni jsme spokojení. Kdykoliv je potřeba řešit nějaká životní situace, dostane se nám podpory. Děkujeme.

Lucie, Bošovice

osobní finance, hypotéka

Řešíte některou z finančních otázek a rádi byste své finance svěřili do rukou odborníků?

Rezervujte si svou schůzku ještě dnes.