Ponořit se do světa hypoték může být jako toulání se v bludišti plném záhad a nástrah, ale nemějte obavy.


S naší odbornou navigací a přátelským přístupem vám ten správný klíč k vysněnému bydlení pomůžeme najít.Potřebuji řešit hypotéku. Jaké mám možnosti?

Vyřídit si hypotéku po své vlastní ose

Cesta určitě reálná, ač pro některé možná lehce dobrodružná, obzvláště řešíte-li hypotéku poprvé. V ideálním případě je dobré si zjistit, co vše vyřízení hypotéky obnáší, na co si dát pozor. Prostudovat metodiky, abyste věděli, že je u té Vámi vybrané cesta financování průchozí. Poptat všechny banky, zjistit, jaké vám nabídnou podmínky. Nastudovat sazebníky, aby Vás nepřekvapil žádný poplatek. Navštívit banku, spolehnout se na to, že narazíte na znalého hypotečního specialistu a na to, že Vám bude vyhovovat otevírací doba dané banky, abyste vždy stihli včas dodat potřebné dokumenty. V neposlední řadě pak doufat v to, že Vám pracovník banky ochotně pomůže i s podmínkami čerpání a podmínkami dodatečnými. Varianta, která vás bude stát čas a energii, ale věříme, že ji zvládnete úspěšně absolvovat.

Zvolit si spolupráci s odborníkem

Druhou cestou je vybrat si některého z finančních poradců, kteří Vám s vyřízením hypotéky mohou pomoci. Těch je však na trhu hodně a je potřeba vybírat obezřetně. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá. Ne každý má totiž s vyřizováním hypotéky dostatečné zkušenosti a rozhodně ne každý má možnost dostat se na ty nejzajímavější hypoteční podmínky a nejnižší úrokové sazby. Pokud narazíte na toho správného poradce, určitě Vám může pomoci ušetřit spoustu starostí, času i energie a hodně věcem předejít. Pomůže Vám rozpoznat klady i zápory vybrané varianty financování, poradí s metodikou, pomůže ověřit průchodnost financování, vyřídí za Vás potřebnou administrativu a pomůže i s dalšími kroky. A pevně věříme, že Vám bude po ruce minimálně po celou dobu trvání fixačního období Vaší hypotéky.

PROČ ŘEŠIT HYPOTÉKU PRÁVĚ S NÁMI?

19

let zkušeností na finančních trzích

699

lidem už jsme s hypotékou pomohli

770 000 000

Kč v objemu zprostředkovaných úvěrů


TIP PRO VÁS:

Mrkněte na krátké video, díky kterému zjistíte, s čím vším Vám v rámci řešení hypotéky pomůžeme. 

A o co se tak díky tomu nebudete muset starat Vy.

Jak probíhá spolupráce?

ÚVODNÍ KONZULTACE

K tomu, abychom Vám mohli správně pomoci, potřebujeme znát Vaši konkrétní představu o financování a také Vaši finanční situaci. První konzultace může proběhnout osobně, telefonicky či online - podle toho, co Vám bude vyhovovat více.

ANALÝZA SITUACE

Poté, co budeme znát Vaši konkrétní představu a situaci, popřemýšlíme nad tím, jak by se Vaše financování dalo co nejelegantněji a nejlevněji řešit. Následně poptáme banky s žádostí o individuální nabídky a vyhotovíme komplexní výstup. 

PŘEDSTAVENÍ MOŽNOSTÍ

Znovu se společně spojíme a představíme Vám konkrétní možnosti financování. Povíme Vám plusy a minusy jednotlivých variant. Zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Vyberete si takovou cestu financování, která se Vám bude zdát nejsympatičtější. 

PODÁNÍ ŽÁDOSTI

Zkompletujeme seznam podkladů, které budou k vyřízení Vaší hypotéky potřeba, a pošleme Vám je e-mailem. Jakmile od Vás budeme ty základní mít, připravíme žádost o úvěr a po jejím podpisu ji předáme bance na prescoring. 

VYŘIZOVÁNÍ HYPOTÉKY

Po vyhovujícím prescoringu se můžeme směle pustit do kompletace ostatních dokumentů potřebných pro schválení celé hypotéky. Jakmile budou všechny podklady v bance, předáváme celou hypotéku do schvalování. 

PODPIS DOKUMENTACE

Jakmile je hypotéka schválená, pošleme Vám do e-mailu kompletní znění hypoteční dokumentace. Po její oboustranné kontrole a prostudování se domluvíme na termínu podpisu. Ten může proběhnout na místě, které Vám bude nejvíce vyhovovat - klidně i u Vás doma.

ČERPÁNÍ

Pro čerpání hypotéky jsou vždy potřeba splnit určité podmínky, které se liší v závislosti na účelu a zajištění úvěru. Nebojte se, s celým procesem plnění podmínek čerpání Vám pomůžeme.

NÁSLEDNÉ PODMÍNKY

Ano, i po čerpání Vám dále podáváme pomocnou ruku a pomáháme řešit i podmínky dodatečné. Důležitá data Vám hlídáme a nemělo by se tak stát, že nějaký důležitý termín propásnete.

PÉČE PO CELOU DOBU

Nejen, že se na nás můžete kdykoli obrátit, ale navíc Vám hlídáme blížící se termín fixace. Dle aktuální situace na trhu Vám voláme a informujeme Vás o možnostech, jak naložit s dalším fixačním obdobím.

VÍTE, ŽE...

DÍKY TOMU, ŽE SE O NAŠE KLIENTY STARÁME I V PRŮBĚHU SPLÁCENÍ HYPOTÉKY, JSME JIM UŠETŘILI UŽ NĚKOLIK SET TISÍC KORUN?

Takto se můžete cítit, když se rozhodnete svou hypotéku řešit s námi:

Spolupráce při řešení naší hypotéky byla perfektní. Gabča si vyslechla naši představu a snažila se najít řešení, které by nám vyhovovalo po všech stránkách. Velice oceňujeme, že za nás vyřídila potřebné dokumenty a na všechna jednání vždy byla pečlivě připravená. Díky jejímu přístupu víme, že se na ni můžeme vždy 100% spolehnout a že se na ni můžeme kdykoli obrátit. Za nás tedy rozhodně můžeme vřele doporučit všem, kteří očekávají lidský a zároveň odborný přístup při řešení financí.

Verča a Roman, Lysice

rekonstrukce rodinného domu

Při vyřizování hypotéky jsem se dočkal vstřícného a profesionálního jednání. Gabča našla ideální řešení, bleskově vyřídila úvěr ze stavebního spoření a cítil jsem i její velkou ochotu při jednání s bankou ohledně hypotéky. Vše mi bylo vysvětleno tak, abych to i já jako laik pochopil. Se službami jsem byl naprosto spokojen.

Tomáš, Brno

koupě bytu

Spolupráce s Gabčou na zařizování hypotéky ke koupi vlastního bydlení v rámci developerské výstavby byla naprosto bezproblémová. Rychlost vyřízení všeho důležitého a míra času, který do "projektu" vkládá, je až neuvěřitelná. Spolupráci mohu jen doporučit a sama se na ni budu ráda znovu obracet.

Lucka, Brno

koupě bytu v rámci developerské výstavby

Jsme s přítelem velice rádi, že jsme o pomoc Gabču požádali. Vyřízení celé hypotéky je tolik kroků, dokumentů, informací, termínů, podpisů a hlavně tolik času. Absolutně bychom si s tím sami nevěděli rady. Co podepsat - co ne. Na co se zeptat - na co ne. A co vlastně každý jednotlivý termín vůbec přesně znamená. Nehledě na to, na nic nezapomenout. Rozhodně na 110% plné pracovní nasazení, ochota, vstřícnost, báječné jednání. Co člověk nepochopil napoprvé, pochopil napotřetí. Polopatě, aby se sám vyznal. Kdybychom, nedej bůh, ještě nějaký dům kupovali, věděli bychom, kam jít pro rady.

Verča a Jarda, Horní Poříčí

koupě rodinného domu

Plánujete v budoucnu řešit vlastní bydlení, nebo už hypotéku máte?

S obojím Vám umíme pomoci.

Ing. Gabriela Miholová, Ing. Philip Regueyra

Finance nás baví.