Starosti s vyřešením financování bydlení hoďte na nás.


Jsme tu od toho, abychom vám každý krok na cestě 

k vlastnímu bydlení co nejvíce usnadnili.

Potřebuji řešit hypotéku. Jaké mám možnosti?

Cesta, která Vás sice bude stát čas a energii, ale určitě ji zvládnete. V ideálním případě je vhodné zjistit, co všechno vyřízení hypotéky obnáší a na co si dát pozor. Doporučujeme prostudovat metodiky, abyste měli jistotu, že je Vámi zvolený způsob financování průchozí, poptat všechny banky a zjistit, jaké podmínky Vám nabídnou a nastudovat sazebníky, aby Vás nepřekvapil žádný nečekaný poplatek. Pak už nezbývá nic jiného než stihnout otevírací dobu dané banky, věřit v to, že se Vám bude věnovat znalý hypoteční specialista, který bude mít přehled o celém trhu, o kompletním procesu vyřízení financování a který Vám ochotně pomůže i s dalšími kroky, které s úspěšným čerpáním hypotéky souvisí.

Druhou možností je obrátit se na hypotečního specialistu, který Vám s vyřízením hypotéky může výrazně pomoci. Na českém trhu aktuálně najdete přibližně 30 000 finančních poradců, proto je důležitý obezřetný a pečlivý výběr. Ne všichni poradci totiž mají s hypotékami dostatek zkušeností a ne každému se podaří zajistit ty nejvýhodnější podmínky. Pokud se Vám podaří najít pravého odborníka, ušetří Vám spoustu starostí, času i energie a předejde řadě problémů. Pomůže Vám rozpoznat klady i zápory jednotlivých variant, poskytne metodické rady, ověří průchodnost financování, zařídí potřebnou administrativu, bude nápomocný při čerpání hypotéky a jistě Vám také bude po ruce minimálně po celou dobu fixace.

Proč řešit hypotéku právě s námi?

vždy jednáme férově

zakládáme si na etickém přístupu a důvěře

ušetříme Vám peníze

vyjednáme ty nejnižší úrokové sazby a poplatky

ušetříme Vám čas

získáte nezávislou nabídku napříč celým trhem

řešení Vám ušijeme na míru

ke každému z vás přistupujeme individuálně

máme expertní znalosti trhu

podpořené vzděláním EFA

zkušenosti i s náročnými případy

umíme najít cestu i tam, kde se nemusí jevit

20

let zkušeností na finančních trzích

690

lidem už jsme s hypotékou pomohli

804 000 000

Kč v objemu zprostředkovaných úvěrů

Tip pro Vás:

Mrkněte na krátké video, díky kterému zjistíte, s čím vším Vám v rámci řešení hypotéky pomůžeme.

A o co se tak díky tomu nebudete muset starat Vy.

Reference klientů

Spolupráce při řešení naší hypotéky byla perfektní. Gabča si vyslechla naši představu a snažila se najít řešení, které by nám vyhovovalo po všech stránkách. Velice oceňujeme, že za nás vyřídila potřebné dokumenty a na všechna jednání vždy byla pečlivě připravená. Díky jejímu přístupu víme, že se na ni můžeme vždy 100% spolehnout a že se na ni můžeme kdykoli obrátit. Za nás tedy rozhodně můžeme vřele doporučit všem, kteří očekávají lidský a zároveň odborný přístup při řešení financí.

Verča a Roman, Lysice

rekonstrukce rodinného domu

Při vyřizování hypotéky jsem se dočkal vstřícného a profesionálního jednání. Gabča našla ideální řešení, bleskově vyřídila úvěr ze stavebního spoření a cítil jsem i její velkou ochotu při jednání s bankou ohledně hypotéky. Vše mi bylo vysvětleno tak, abych to i já jako laik pochopil. Se službami jsem byl naprosto spokojen.

Tomáš, Brno

koupě bytu

Spolupráce s Gabčou na zařizování hypotéky ke koupi vlastního bydlení v rámci developerské výstavby byla naprosto bezproblémová. Rychlost vyřízení všeho důležitého a míra času, který do "projektu" vkládá, je až neuvěřitelná. Spolupráci mohu jen doporučit a sama se na ni budu ráda znovu obracet.

Lucka, Brno

koupě bytu v rámci developerské výstavby

Jsme s přítelem velice rádi, že jsme o pomoc Gabču požádali. Vyřízení celé hypotéky je tolik kroků, dokumentů, informací, termínů, podpisů a hlavně tolik času. Absolutně bychom si s tím sami nevěděli rady. Co podepsat - co ne. Na co se zeptat - na co ne. A co vlastně každý jednotlivý termín vůbec přesně znamená. Nehledě na to, na nic nezapomenout. Rozhodně na 110% plné pracovní nasazení, ochota, vstřícnost, báječné jednání. Co člověk nepochopil napoprvé, pochopil napotřetí. Polopatě, aby se sám vyznal. Kdybychom, nedej bůh, ještě nějaký dům kupovali, věděli bychom, kam jít pro rady.

Verča a Jarda, Horní Poříčí

koupě rodinného domu

Ptáte se

1. Jak probíhá spolupráce?

Úspěšné vyřízení hypotéky probíhá v několika krocích. Pokusíme se je Vám více přiblížit.


1) ÚVODNÍ SETKÁNÍ

K tomu, abychom Vám mohli správně pomoci, potřebujeme znát Vaši konkrétní představu o financování a také Vaši finanční situaci. První konzultace může proběhnout osobně, telefonicky či online - podle toho, co Vám bude vyhovovat více.


2) ANALÝZA SITUACE

Jakmile budeme znát Vaši konkrétní představu a situaci, popřemýšlíme nad tím, jak by se Vaše financování dalo co nejelegantněji a nejlevněji řešit. Následně poptáme banky s žádostí o individuální nabídky a vyhotovíme komplexní výstup. 


3) PŘEDSTAVENÍ MOŽNOSTÍ

Znovu se společně spojíme a představíme Vám konkrétní možnosti financování. Povíme Vám plusy a minusy jednotlivých variant. Zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Vyberete si takovou cestu financování, která se Vám bude zdát nejsympatičtější. 


4) PODÁNÍ ŽÁDOSTI

Zkompletujeme seznam podkladů, které budou k vyřízení Vaší hypotéky potřeba, a pošleme Vám je e-mailem. Jakmile od Vás budeme ty základní mít, připravíme žádost o úvěr a po jejím podpisu ji předáme bance na prescoring.


5) VYŘIZOVÁNÍ HYPOTÉKY

Po vyhovujícím prescoringu se můžeme směle pustit do kompletace ostatních dokumentů potřebných pro schválení celé hypotéky. Jakmile budou všechny podklady v bance, předáváme celou hypotéku do schvalování. 


6) PODPIS DOKUMENTACE

Jakmile je hypotéka schválená, pošleme Vám do e-mailu kompletní znění hypoteční dokumentace. Po její oboustranné kontrole a prostudování se domluvíme na termínu podpisu. Ten může proběhnout na místě, které Vám bude nejvíce vyhovovat - klidně i u Vás doma.


7) ČERPÁNÍ

Pro čerpání hypotéky jsou vždy potřeba splnit určité podmínky, které se liší v závislosti na účelu a zajištění úvěru. Nebojte se, s celým procesem plnění podmínek čerpání Vám pomůžeme.


8) NÁSLEDNÉ PODMÍNKY

Ano, i po čerpání Vám dále podáváme pomocnou ruku a pomáháme řešit i podmínky dodatečné. Důležitá data Vám hlídáme a nemělo by se tak stát, že nějaký důležitý termín propásnete.


9) PÉČE PO CELOU DOBU

Nejen, že se na nás můžete kdykoli obrátit, ale navíc Vám hlídáme blížící se termín fixace. Dle aktuální situace na trhu Vám voláme a informujeme Vás o možnostech, jak naložit s dalším fixačním obdobím.

2. Kolik budeme platit za zpracování hypoteční analýzy?

Velkou výhodou je, že ač jsou naše služby nadstandardní a porovnáme Vám nabídky napříč celým trhem, jsou pro Vás zcela zdarma. Jsme placeni až po úspěšném vyřízení celé hypotéky přímo od konkrétní banky.

3. Na jakou maximální možnou výši hypotéky dosáhnu?

Záleží na mnoha faktorech. Mezi ně patří především suma Vašich příjmů a výdajů. Na základě několika dalších bližších vstupních dat jsme maximální možnou výši hypotéky individuálně spočítat.

4. Již hypotéku mám. Je možné se společně podívat i na ni?

Ano, určitě. Vždy záleží na tom, jaké podmínky máte podepsané, ale z našich zkušeností vyplývá, že i na stávající hypotéce je možné ušetřit výrazné peníze. Pokud by do ní aktuálně nebylo vhodné zasahovat, podmínky na trhu Vám pohlídáme a ozveme se v době, kdy to pro Vás bude výhodné.

Pokud si chcete nechat vypracovat nezávaznou nabídku financování bydlení, klikněte na tlačítko níže a zadejte nám údaje pro bližší zpracování.

Ještě váháte, jestli jsme ti praví, kterým řešení své hypotéky svěřit?

Využijte bezplatné konzultace a přesvědčte se o jednom:

s námi jste v těch správných rukou.