Pronájem nově zrekonstruovaného slunného bytu 2+1 s balkonem 

55 m2


Boskovice, ul. Bílkova

Pronájem nově zrekonstruovaného slunného bytu 2+1 s balkonem, 55 m2
Pronájem nově zrekonstruovaného slunného bytu 2+1 s balkonem, 55 m2

Zajímá Vás k bytu více informací?

K dlouhodobému pronájmu nabízíme čerstvě zrekonstruovaný byt 2+1 v klidné části Boskovic, na ulici Bílkova. Byt se nachází ve 4. patře zatepleného panelového bytového domu bez výtahu. Je velmi příjemně orientován – obě obytné místnosti jsou na jih, kuchyně pak na sever. Celková plocha činí 54,6 m2, z toho 3,1 m2 tvoří balkon. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Celý byt před dvěma roky prošel kompletní rekonstrukcí, vč. nové elektřiny.

Obě obytné místnosti se pyšní krásnými renovovanými parketami, ve zbývající části bytu je položena nová dlažba a obklady. Z obytných místností je nádherný výhled do zeleně. Zda se bude jednat o využití kombinace obývací prostor + ložnice, obývací pokoj s lůžkem + dětský pokoj či dva samostatné pokoje pro studenty, to necháváme čistě na Vašem rozhodnutí a na Vašich potřebách.

V kuchyni budete moci využívat nainstalovanou kuchyňskou linku. Dřez, indukční varná deska, digestoř, lednice s mrazničkou a trouba jsou samozřejmostí. Připraveno je však také napojení na myčku nádobí.

Koupelna poskytne prostor pro příjemnou relaxaci. Je vybavena potřebnými zařizovacími předměty a nábytkem. Připraveno je napojení na pračku a sušičku.

Dostatek úložného prostoru vám zajistí prostorná šatna, do které vcházíte přímo z chodby.

K bytu náleží sklep.

Byt je vhodný pro ty, kteří ocení blízkost krásné přírody a klidu. Pro ty, kteří si rádi vyjdou na procházku či sportovně naladěni vyběhnou do blízkých lesů. A také pro ty, kteří nemají v oblibě zdlouhavé hledání parkovacího místa - parkování je tu bezproblémové.

Do samotného centra Boskovic je to jen pár minut chůze, stejně tak jako do obchodů či na vlakové nebo autobusové nádraží. V těsné blízkosti bytu se nachází také mateřská a základní škola, dětské a workoutové hřiště.

---

Nastěhování je možné ihned.

Smlouva se uzavírá do konce aktuálního roku s možností prodloužení při oboustranné spokojenosti.

Nájemné je ve výši 13 990 Kč měsíčně, služby spojené s užíváním bytu činí 2 990 Kč (z toho: poplatky za vodu a teplo cca 1 400 Kč měsíčně, zálohy na elektřinu cca 900 měsíčně, ostatní cca 700 Kč měsíčně).

Vratná kauce stanovena ve výši 30 000 Kč.

Pronájem řešíme bez realitní kanceláře. Ušetříte tak provizi, která se běžně pohybuje v řádu jednoho až dvou měsíčních nájmů.

PENB - C.

Získali byste rádi bližší informace nebo si domluvili osobní prohlídku bytu?

Neváhejte nás kontaktovat.Ing. Gabriela Miholová

+420 775 767 765

zfpbrno@zfpa.cz

Ing. Gabriela Miholová, Ing. Philip Regueyra

Finance nás baví.