Prodej slunného bytu 2+kk, 54 m² 

Brno - Bohunice, ul. Běloruská


Zajímá Vás k bytu více informací?

Komfort, klid a krásný výhled, to vše nabízí tento byt nacházející se v panelovém domě na okraji sídliště v příjemné a vyhledávané lokalitě Brno - Bohunice. Je vhodný k vlastnímu bydlení nebo následnému pronajímání.

Okna jsou orientována na jihozápad s výhledem do zeleně. Bytová jednotka je situována v 5.NP, kde je maximální klid. Byt Vás vítá chytře řešenou vstupní chodbou s dostatečnými úložnými prostory. Z ní je pak vstup do všech místností. 

Bytová jednotka disponuje dvěma neprůchozími pokoji, kde jeden z pokojů je propojen s kuchyní. WC oddělené od koupelny zvyšuje celkový komfort bydlení. Byt je v dobrém stavu a je připraven na přizpůsobení stylu vybavení nového majitele.

Bytový dům je po kompletní revitalizaci, která zahrnovala výměnu plastových oken, zateplení a renovaci výtahu. Disponuje stupněm C energetické náročnosti - úsporný. K bytu náleží velká sklepní kóje a využívat můžete také společnou kočárkárnu.

Podlahová plocha bytu je celkem 53,6 m2, přičemž výměry jednotlivých místností jsou následující:

Předsíň 6,3 m²
Kuchyňský kout 4,3 m²
Obývací pokoj 17,5 m²
Ložnice 9,8 m²
Koupelna 3,7 m2
WC 1,1 m2
Šatna 1,1 m²
Spíž 1,3 m²
Lodžie 6,1 m²
Sklep 2,4 m2

Výhodou jsou nízké náklady na bydlení. Měsíční náklady spojené s užíváním bytu (teplo, voda, ohřev TUV, výtah, úklid, správa, společná elektřina, fond oprav, pojištění) činí 3 967 Kč .

Stávající záloha na elektřinu činí 100 Kč měsíčně.

V domě je zavedena TV.

Velkou předností tohoto bytu je široká občanská vybavenost v jeho bezprostřední blízkosti. Najdete tu poštu, úřad, supermarket, lékárnu, zdravotní středisko, veterinu, základní i mateřskou školu, nespočet dětských křišť. Na MHD Vám postačí 3 minuty chůze.

Ve velmi dostupné vzdálenosti je také obchodní a technologické centrum Campus. Výborná dostupnost je rovněž do centra Brna a na dálnici D1.

Pokud byste uvažovali investičním směrem, pak věřím, že uvítáte informaci, že ceny pronájmů podobných bytů se v dané lokalitě pohybují okolo 13 500 Kč měsíčně (bez záloh na energie a služby).

Získali byste rádi bližší informace nebo si domluvili osobní prohlídku bytu?

Neváhejte nás kontaktovat.


Bc. Kateřina Jančík Hájková

realitní makléř

+420 776 333 005
katerina.hajkova@zfpa.cz