Prodej energeticky úsporného bytu 4+1, 78 m2

Brno - Štýřice, ul. Gallašova

Prodej prostorného bytu 4+1 v přízemí s výhledem do zeleně
Prodej prostorného bytu 4+1 v přízemí s výhledem do zeleně

Zajímá Vás k bytu více informací?

Prostornost, praktické uspořádání, klidný výhled do zeleně, to vše nabízí tento byt nacházející se v cihlovém domě ve velmi vyhledávané lokalitě Brno - Štýřice. Atraktivní je díky blízké dostupnosti do samotného centra Brna a na své si přijdou i příznivci aktivního životního stylu, a to díky cyklostezce v blízkém okolí bytu.

Vzhledem k dispozicím je byt vhodný zejména pro mladý pár či rodinu s dětmi, jeho využití si však dovedeme představit i jako spolubydlení pro studenty či mladé pracující.

Bytová jednotka je situována v přízemí třípodlažního domu, v jehož okolí je příjemný klid. Byt Vás vítá chytře řešenou předsíní s praktickými úložnými skříněmi. Předsíň má na své pravé straně vstup na WC, na levé se nachází dveře do komory. V komoře je umístěn kotel, bojler a úložný systém. Pokud budete z předsíně pokračovat rovně, přejdete plynule do obývacího pokoje. Z něho po levé ruce vidíte vstup do kuchyně a ložnice, po pravé vás čeká chodba, z níž je pak vstup do koupelny a dalších dvou pokojů.

Okna obytných místností jsou orientována na východ a na západ. Všechny pokoje mají uklidňující výhled do zeleně.

Byt je ve velmi dobrém stavu, čerstvě vymalovaný a vyklizený.

K bytu náleží prostorný sklep, jehož velkou výhodou je, že se nachází ihned naproti hlavnímu vchodu do celých sklepních prostor. Je tedy velice dobře přístupný.


Celková plocha bytu je 77,7 m2, přičemž výměry jednotlivých místností jsou následující:

Předsíň - 4,41 m²

Obývací pokoj - 17,66 m²

Kuchyně - 13,66 m²

Pokoj - 12,37 m2

Pokoj - 7,92 m2

Ložnice - 12,38 m²

Koupelna - 3,33 m2

WC - 1,97 m2

Chodba - 1,73 m2

Komora - 2,27 m2


K užívání jsou k dispozici také dva prostorné, velmi dobře přístupné sklepy.


Velkou předností tohoto bytu je fakt, že celý bytový dům nedávno prošel kompletní revitalizací. Díky tomu tak disponuje stupněm B energetické náročnosti - velmi úsporný.

Dalším obrovským plusem je široká občanská vybavenost v jeho bezprostřední blízkosti. Najdete tu několik obchodních center a restaurací, fitcentrum, dětská hřiště, školu, školku, gymnázium, poštu, lékárnu a Nemocnici Milosrdných bratří. Na MHD Vám postačí 3 minuty chůze. Velmi snadno se odsud dostanete i na dálnice D1 a D2.

Měsíční náklady spojené s užíváním bytu (fond oprav, vodné, stočné, úklid, komíny, společná elektřina, úvěr) činí 2 830 Kč měsíčně, splátka úvěru na revitalizaci tvoří 5 388 Kč měsíčně, stávající záloha na elektřinu je 1 520 Kč měsíčně a záloha na plyn 2 060 Kč měsíčně.

Získali byste rádi bližší informace nebo si domluvili osobní prohlídku bytu?

Neváhejte nás kontaktovat.Bc. Kateřina Jančík Hájková

realitní makléř

+420 776 333 005

katerina.hajkova@zfpa.cz